Fotoomladzovanie

Starnutie je neodvratný a prirodzený proces v živote človeka. Zmeny sú viditeľné najviac na tvári, krku, postupne na dekolte, rukách a ostatných častiach tela. Pleť stráca pružnosť, pevnosť, postupne vznikajú vrásky a pigmentové fľaky. Všetci sa snažíme oddialiť toto starnutie a udržať si mladistvú a sviežu pleť čo najdlhšie. Našťastie nám dnešná doba ponúka veľké množstvo riešení, ktoré nám tieto prejavy starnutia pomáhajú zakryť. 

Body Beauty & care Žilina Vám ponúka jednu z najúčinnejších procedúr v oblasti omladzovania bez vedľajších účinkov a bez pooperačných obmedzení. Klient nie je vyradený z bežného života a ošetrenia sa dá stihnúť v rámci obedňajšej prestávky. 

V štúdiu Body Beauty & care je možné omladnúť aj počas obedňajšej prestávky ...

Fotoomladenie – fotorejuvenizácia laserom je neinvazívny terapeutický zákrok, ktorým je možné komplexne riešiť nežiaduce degeneratívne prejavy starnutia kože. Výsledným efektom je celkové „omladenie“ pokožky – návrat jej pružnosti, pevnosti a sviežosti, vyhladenie vrások, pokožka sa farebne zjednotí.

Princíp fotoomladenia spočíva v prieniku laserového lúča do hĺbky pokožky, kde sa na základe tzv. fotoselektívnej termolýzy aktivuje prekrvenie a následná novotvorbe kolagénu a elastínu, ktorého tvorba sa vekom znižuje.

Výsledkom je vypnutie a zjemnenie povrchu kože, čo nastáva cca 1-2 mesiace po absolvovaní zákroku. Podľa stupňa zmien pokožky je optimálne zopakovať zákrok minimálne štyrikrát. Mladšie klientky už po prvej aplikácii zaznamenávajú výrazný efekt. Výhodou procedúry je postupne sa zvyšujúci a dlhodobý efekt.

V štúdiu Body Beauty & care Žilina využívame na fotoomladzovanie alexandritový laser GENTLELASE od americkej firmy CANDELA s vlnovou dĺžkou 755nm.