MUDr. Stanka Bartošová, dermatologička 

Špecialistka na laserovú epiláciu a fotoomladzovanie

Vyštudovala som všeobecné lekárstvo na LF MU v Brne, odvtedy pracujem na Kožnom oddelení v Považskej Bystrici a špecializujem sa na dermatovenerológiu. Mám za sebou niekoľko odborných stáží (napr. z dermatoonkológie, dermatomykológie, histopatológie, fyzikálnej terapie, alergológie, profesionálnych dermatóz a kontaktných dermatitíd).
Pravidelne sa zúčastňujem seminárov a kongresov na Slovensku aj v zahraničí a zaujímam sa o kozmetológiu. Napĺňa ma práca so špičkovými dermatologickými prístrojmi medzi ktoré nepochybne patrí CANDELA GentleLASE.

 

Bc. Majka Sušienková, zdravotná sestra 

Masérka, fyzioterapeutka

Špecialistka na laserovú epiláciu

Moje pôsobenie v štúdiu Body Beauty & care je pre mňa prácou a zároveň aj hobby. Je tu príjemná priateľská atmosféra, pekné moderné vybavenie a poskytujeme prvotriedne služby. Vďaka dlhoročným skúsenostiam v oblasti  fyzioterapie, masáži  v rehabilitačných centrách a s praxou, skúsenosťami z laserového centra bratislavského salónu budete v mojich rukách určite spokojný aj Vy.

 

Anka Marušáková, zdravotná sestra 

Špecialistka na laserovú epiláciu

Teší ma, že sa klienti k nám spokojní vracajú a výsledok už vidno po prvom ošetrení. Mám 9 ročnú prax v oblasti laserových epilácií a myslím si, že základom efektívnej epilácie je skúsený personál, ktorý vie správne nastaviť laser pre každého klienta a výkonný laser, ktorým Candela GentleLase určite je.

 

Helena Jarošová, masérka 

Masérka.

V štúdiu Body Beauty & care sa venujem najmä klasickým a relaxačným masážam. Taktiež ovládam TAPING, manuálnu lymfodrenáž a rada sa vzdelávam aj v oblasti rôznorodých technií z ďalekých exotických kútov sveta. Práca v tejto oblasti ma baví a verím, že budete spokojní aj Vy.