Detoxikačná terapia

Bolí vás často hlava, ste neustále unavený alebo mávate bolesti žalúdka?

Pod Vaše problémy sa najskôr podpísal spôsob stravovania a stres. Pribúdajúcimi rokmi viazne harmonická súhra našich žliaz a orgánov. V cievach sa ukladajú odpadové látky, hlavne cholesterol a anorganický vápnik, čím sa cievy stávajú nepriechodné. Preto je potrebné sa o svoje telo starať a udržovať ho v čistote a zdraví. Existuje celá rada spôsobov a receptov na vyčistenie vnútorných orgánov od usadenín a tak je len na nás, ktorý z nich si vyberieme ako najvhodnejší, najjednoduchší a najúčinnejší.

Detoxikačná terapia v štúdiu Body Beauty & care môže obsahovať napríklad medovú masáž, prístrojovú, či manuálnu lymfodrenáž. Najvhodnejšiu kombináciu procedúr Vám odporúčame vybrať s našim masérom.
 

Detox&Firm (5 týždňová odvodňovacia a detofikačná kúra)

Nedarí sa Vám schudnúť, a máte pocit, že ste nafúknutá, zavodnená, máte celulitídu, ste unavená a opuchnutá?! Vyskúšajte program Detox&Firm, a budete prekvapená ako pôjdu kilá dole. Správnou kombináciou lymfatickej drenáže, špeciálneho oleja, dodržaním pitného režimu a miernou zmenou jedálnička je výsledok zaručený.

Detox&Firm obsahuje: 5 x 70 minút manuálna lymfodrenáž, aplikácia telového oleja Celulínia, relaxácia a regenerácia organizmu

Pred:

      

Potom:

      


cena: 5 + 1 ošetrenie GRÁTIS 119 EUR, mobil: 0918/956 459